Enza Nakliye Özgeçmişi

Device

Enza Nakliye, 2007 yılında Ankara ili Keçiören ilçesinde kurulmuştur. Firmanın kuruluş amacı çağımızın en büyük sorunlarından biri olan taşınma işleminin zorluklarından toplumumuzu arındırmak ve destek olmaktır. Enza Nakliye olarak bu sorunlarla, müşterilerimiz adına ilgilenmek ve onların bu sıkıntılı süreçten en az sorun ile çıkmasını hedefliyoruz.

Toplumsal bir sorun haline gelen taşınma, parça eşya taşıma, şehirlerarası nakliye, eşya depolama gibi faktörlerin, müşterilerimiz açısından sorunsuz olarak tamamlanması ve onların refahına çalışan Enza Nakliye, tamamen müşteri bazlı düşünülerek kurulmuştur.Bu faktörler için esnek ve hızlı çözümler sunan Enza Nakliye, asansörlü nakliye, geleneksel nakliye ve bir çok çeşitli hizmet sunmaktadır.

Enza Nakliye olarak MİSYONUMUZ

Nakliye sektöründe sorunsuz nakliye hizmeti sunmak ve bu hizmeti gerçektleştirirken olası tüm problemlerden müşterilerimizi arındırmak en büyük vizyonumuzdur.

Müşterilerimizin koşulsuz mutluluğu bizim için her şeyden önemlidir. Bu nedenle verdiğimiz her hizmette, “Toplumsal Kalite Yönetimi”ni bir yönetim felsefesi olarak benimseriz. Politikaların tespitinde pazarın tercihlerini ve standartlarını gözetmek, müşterilerle yakın ve sıcak ilişki sürdürmek temel prensibimizdir.

Toplumsal Sorumluluk

Daha rahat yaşamayı sağlayarak insanı özgürleştiren bir araç olarak gördüğümüz teknolojinin, insana ve çevreye saygı içinde geliştirilmesini savunuruz. Faaliyetlerimizde topluma ve dünyaya karşı sorumluluk bilinciyle hareket eder, toplumsal sorunlara yapıcı yaklaşımlar gösteririz.

İş Ahlakı

Piyasa ekonomisi ilkelerine inanır ve bu ilkelere bağlı hareket ederiz. Müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve rakiplerimize karşı dürüst, doğru, açık ve tutarlı olmaya önem veririz. Tüm işlerimizin hukuka, genel iş ahlakı ve prensiplerine uygunluğunu gözetiriz.

Enza Nakliye olarak VİZYONUMUZ

Nakliye ve Lojistik alanında, sürekli gelişen ve yenilikleri takip eden, profesyonel altyapıya sahip bir şirket olmaktır. Geride bıraktığımız yıllar içerisinde sunduğumuz bir çok hizmet, müşterilerimizin daha çok hizmet almasına ve istediği hizmeti en verimli şekilde almasına olanak sağlamıştır. Bu sayede gerek geleneksel gerek eşya depolama gerek banka, mağaza, kurumsal nakliye gibi hizmetleri en hızlı ve en güvenli şekilde verdiğimize inanıyoruz.Bu sayede Enza Nakliye 2019 yılında hala hizmet vermekte ve geleceğe yönelik olarak teknolojiye ayak uydurarak daha çok hizmet vermeyi amaçlamaktadır.