Enza Eşya Depolama


Device

Ankara Eşya Depolama

Eşyalarınızın belirli bir süre içerisinde, zarar görmeden ve kaybolmadan depolamak isterseniz bu konuda Enza Nakliye size en güvenli hizmeti sunmaktadır. Küçük eşyalarınız için ofislerimizin belirli bölümlerinde muhafaza edilmektedir. Dilediğiniz zaman eşyalarınızı teslim alabilir dilediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz. Günlük, haftalık ve aylık olarak eşya depolama hizmeti sunan Enza Nakliye eşyalarınızın güveninden tamamen sorumludur.

Ev eşyaları ve ofis eşyaları gibi birçok malzemenizi gönül rahatlığı ile teslim edebileceğiniz Enza Nakliye, eşyaların miktarına göre fiyatlandırma yapmakta ve sigortalama hizmeti ile de güven kazanmaktadır.

Fazla olan ya da şimdilik kullanmayı düşünmediğiniz eşyalarınız bulunduğunuz konumda alanınızı daraltıyorsa, depolama hizmetine ihtiyaç duyacaksınız. Profesyonel depolama hizmeti konusunda kaliteli çözüm önerileri sunan Enza Nakliyat, taşımacılık sektörüne 17 senesini vermesi nedeniyle de sık sık tercih edilmektedir. Deneyim ve tecrübeleri sayesinde müşterisinin her türlü ihtiyacına hızlı bir şekilde cevap veren firma akıllı oda depolarıyla da beğeni kazanmaktadır.

Depolama çalışmaları sırasında gerekli tüm özen ve hassasiyeti gösteren firma, büyük bir titizlikle eşyalarınızı muhafaza etmekte ve müşterilerine 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Eşya Depolama İşlemleri Nasıl Gerçekleştirilir?

Eşya Depolama işlemlerinden önce ekspertiz eşyaları inceleyerek detaylı bir plan çıkarmaktadır. Daha sonra eşyalar kaliteli malzemeler kullanılarak paketlenir. Bu eşyaların herhangi bir olumsuz durumda zarar görmesine engel olacaktır. Eşyalar daha sonra hijyenik olan akıllı odalara üzerlerine numara verilerek yerleştirilir. Böylece müşteri eşyaları teslim aldıktan sonra neyi nereye koyacağını kolaylıkla bulabilecektir.

Depoların hijyenik olması da oldukça önemli bir konudur. Müşterinin talebine bağlı olarak belki de aylarca orada tutulacak eşyaların mikrop kapmaması, kirlenmemesi için büyük bir titizlik gösterilmektedir.

Uygun Fiyatlarla Enza Nakliye

Ankara’da eşya depolama konusunda güvenilir ve kaliteli hizmet veren Enza Nakliyat aynı zamanda uygun fiyatları ile de göz doldurmaktadır. Ekspertiz aracılığı ile incelenen eşyaların kapladığı yere göre müşteriye fiyatlandırma sunulmaktadır. Eğer fiyat konusunda Nakliye firması ve müşteri arasında anlaşma sağlanırsa, depolama işlemleri için gün belirlenmekte ve daha sonra hizmet gerçekleştirilmektedir.

Eşyalarınızı sağlıklı koşullarda güvenilir bir biçimde depolamak istiyorsanız, mutlaka Enza Nakliyenin verdiği hizmetlerden yararlanmalısınız. Evden Eve Nakliye Firması 2006 yılından beri yürüttüğü faaliyetler sayesinde ihtiyacınız olan her soruna çözüm bulacaktır.

Depolarımızı aylık ve yıllık periyotlarda kiralayabilirsiniz. Her çeşit eşya depolama talepleriniz için yeterli alanımız mevcuttur. Nakliye hizmeti öncesinde yapılan uzman incelemesi ile tüm eşyalarınız bir liste haline getirilir ve tutanak halinde siz değerli müşterilerimiz ile paylaşılır. Eşya depolama yapıldıktan sonra siz değerli müşterilerimiz ile depo mühürleme işlemi yapılır ve deponun açılması için gerekli 2 anahtardan biri müşterimiz ile paylaşılır.

Eşyalarınızı almak istediğinizde tecrübeli personelimize önceden haber vermek koşuluyla en kısa sürede eşya depolarımızdan teslim alabilirsiniz. Depolarımızda ev eşyalarınızı, otomobil lastiklerinizi, dosyalarınızı vb. eşyalarınızı saklayabilirsiniz. Enza Nakliye eşya depolama sektöründeki tecrübesiyle size en mükemmel çözüm ortağı olup en güvenli depolarıyla azami koruma sağlamaktadır.