Enza Paketleme ve Ambalaj


Device

Enza Paketleme ve Ambalaj

Nakliye firmaları olarak en çok dikkat edilen unsur, eşya paketleme ve ambalaj olmuştur. Bu işlem doğru yapılmadığı sürece eşyaların bir çoğu zarar görebilir veya yıpranabilir.

Enza Nakliye, müşterilerine sunduğu hizmet ile eşya paketleme ve ambalaj hizmetini en güvenilir şekilde yapmaktadır. Enza Nakliye ile eşyalarınız zarar görmeden taşıyabilirsiniz.

Özel Ambalaj ve Paketleme Malzemeleri

Enza Nakliye, taşımacılık işlemlerine geçmeden önce verdiği paketleme ve ambalajlama hizmetlerinde bant, koli bandı, askılı elbise dolabı, karton koli ve havalı naylon gibi malzemeler kullanmaktadır. Tüm bu malzemelerin kaliteli olmasına özen gösteren Enza Nakliye, müşterilerinin eşyalarını güvenli şekilde paketleyip hazır hale getirmektedir.

Özel Ambalaj ve Paketleme Malzemeleri

Paketleme ve ambalajlama işlemleri büyük bir dikkat gerektirmektedir. Çünkü hangi eşyanın hangi malzeme ile kaplanması gerektiği oldukça önemli bir konudur. Eğer doğru malzemeler doğru eşyalarda kullanılmazsa, parçaların zarar görme ihtimali de oldukça yüksektir. Bunun yanı sıra eşyalar paketlenirken de numaralandırılmakta, hangi odadan alındıysa taşınılacak konuma gelindiği zaman da o odaya bırakılmaktadır. Böylece müşteri eşyaları ambalajından çıkarıp anında yerleştirmeye başlayabilmektedir.

Paketleme işlemleri sırasında doğru malzemelerin kullanılması çok önemli demiştik. Örneğin nakliyatsırasında büyük özen gösterilmesi gereken elektronik eşyalar önce kraft kağıtlara sarılmakta, daha sonra da havalı naylonlarla desteklenmektedir. Bunun yanı sıra özellikle mutfakta bulunan kırılacak eşyalar da içerisinde köpük bulunan karton koliler yardımı ile taşınmaktadır.

Enza Nakliye Hep Yanınızda

Evden eve nakliyat, ofis ve iş yeri taşımacılığı, şehir içi nakliyat, şehirlerarası nakliyat, parça eşya sevkiyatı ve asansörlü nakliyat gibi tüm taşımacılık hizmetlerinde büyük bir titizlikle gerçekleştirilen paketleme işlemleri sayesinde eşyalarınız herhangi bir darbe, sürtünme ve düşme gibi durumda koruma altına alınmaktadır.