Evden Eve Nakliye

Evden Eve Nakliye tüm insanların hayatları boyunca en az bir kez yaşadıkları sancılı bir süreçtir. Bu süreçte yaşanılan zorluğu ve aksaklıkları en aza indirmek için profesyonel evden eve nakliye hizmetini almanız gereken firmalar vardır. İşte tam da burada sağladığı sayısız hizmetler ile Enza Nakliye başrolde oluyor.

Eşya Depolama

Ankara'da bulunan 500 m2 kapalı alanda modern raf sistemleri ile oluşturulmuş binamızda depo hizmeti sunmaktayız. Çağdaş depolama koşulları ile eşyalarınızı güvenle saklayabilirsiniz.

Şehirlerarası Nakliye

Evden eve taşıma süreçlerinde özellikle şehirler arası taşımalarda en sık rastlanılan konu eşya deformasyonudur. Enza Nakliye & Lojistik güvenlik önlemleri ile eşyalarınız sorunsuz şekilde ulaştırır.
Ekspertiz Hizmeti

Taşıma işlemi gerçekleşecek yere yaptığımız ücretsiz ziyaret ile expertiz işlemlerini yaparak sizlere paketleme, sigortalama,fiyat ve taşıma süreci ile ilgili detaylı bilgilendirme yapılmaktadır.

Asansörlü Nakliye

Evden Eve Nakliye Hizmeti verilirken sık sık tercih edilen asansörlü nakliye, eşyaların hızlı ve güvenilir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Bu süreçte hem nakliye firmalarının hem de müşterinin işi kolaylaştığından iki tarafta memnun kalmaktadır.

Paketleme ve Ambalaj

Nakliye firmaları olarak en çok dikkat edilen unsur, eşya paketleme ve ambalaj olmuştur. Bu işlem doğru yapılmadığı sürece eşyaların bir çoğu zarar görebilir veya yıpranabilir. Enza Nakliye, müşterilerine sunduğu hizmet ile eşya paketleme ve ambalaj hizmetini en güvenilir şekilde yapmaktadır. Enza Nakliye ile eşyalarınız zarar görmeden taşıyabilirsiniz.

Parça Eşya Sevkiyatı

Nakliye hizmeti sunan birçok firmanın verdiği kapsamlı hizmetlerden bir tanesi de parça eşya sevkiyatı hizmeti olmuştur. Bunun sebebi olarak taşınacak parça eşyaların kargo şirketleri tarafından yüksek maliyetli olması ve müşterilerin bu derece küçük eşyalar için bir o kadar büyük miktarlar ödemesine ve haliyle bu konudan rahatsız olmalarından kaynaklanmaktadır.

Hastane Nakliye

Taşımacılık hizmetlerini özellikle hastaneler söz konusu olduğu zaman hassas bir biçimde yürüten Enza Nakliye, öncelikle ekspertiz ile tüm tıbbi cihaz ve diğer eşyaları detaylı bir biçimde incelemekte ve buna göre plan çıkarmaktadır. Uygun taşıma ekipmanı ve çalışacak personel sayısını da belirleyen firma, tarihi de belirledikten sonra nakliyat hizmetini sağlamaktadır.

Dersane Nakliye

Eğitim kurumlarının nakliyat ihtiyaçlarını gören Enza Nakliye, kurulduğu günden bu zamana Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye’de çalışmalarına devam etmektedir.

Mağaza Taşımacılığı

Dikkat gerektiren taşımacılık kollarından birisi olan mağaza taşımacılığı konusunda başarılı çalışmaları olan Enza Nakliye, adından sık sık söz ettirmektedir. Kurulduğu 2000 yılından beri elde ettiği deneyim ve tecrübeleri ile müşterisinin tüm talep ve problemlerine anında çözüm önerisi üreten firma, uygun fiyatlarıyla da dikkat çekmektedir.

Ofis Taşımacılığı

Nakliyat sektöründe çok sayıda firma hizmet vermektedir. Ev taşımada önemli olan doğru firmayı bulabilmektir. Enza Nakliye olarak, uzmanlığımızı kanıtladığımız nakliyat sektöründe referanslarımızla öncü olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Uluslararası Nakliye

Enza Nakliye olarak uluslararası nakliye konusunda çoğu nakliye firmasının üzerine çıkıp kendimizi kanıtladığımız için gururluyuz. Enza Nakliye olarak Gürcistan,Bulgaristan, Yunanistan gibi bir çok ülkeye nakliye hizmeti vermekteyiz.